ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .ديدار دبير كنگره با تشكل ها و رؤساي مراكز علمي و پژوهشي قم

4 بهمن 1400

در راستای برگزاری نخستین کنگره بین المللی راهکارهای گسترش فرهنگ‌ غدیر و ترویج نهج البلاغه در جهان، حجت الاسلام دکتر عباسعلی ابراهیمی دبیر بنیاد بین المللی غدیر با تشکل ها و رؤساي مراكز علمي و پژوهشي قم دیدار و گفتگو کرد.

وی با بیان اینکه نخستین کنگره بین المللی راهکارهای گسترش فرهنگ‌غدیر و ترویج نهج البلاغه در جهان به میزبانی مازندران در سال آینده برگزار می شود، برای ایجاد بستر مناسب و هماهنگی های لازم برای فراخوان مقاله به قم عزیمت و با نمایندگانی از حوزه های مختلف دیدار و گفتگو کرد.

دیدار و گفتگو با نمایندگان طلاب در استان ها و شهرستان های مختلف ، نمایندگان طلاب بسیجی ، مسئولان جامعه مصطفی العالمیه و دانشگاه جامعه الزهرا (س ) ، پژوهشکده عروة الوثقی ، تقزيب المذاهب ، موسسه امیرالمومنین و بنیاد بین المللی نهج البلاغه از جمله تشکل های مذهبی قم بودند که ابراهیمی ضمن گفتگو با مدیران و نمایندگان این تشکل ها برای هر چه باشکوه تر برگزار کردن این کنگره گفتگو کرد.

 


325
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 
پوستر همایش
تماس با ما
تلفن ثابت
نمابر
ایمیل
congressghadir1400
mazandaran@gmail.com
آدرس
دانشگاه گیلان